KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11922118
*
nr 1192 2118
Eva Grytt
(f. 1946), Sverige
Etsning, EA-upplaga, Etat II, bladets mått: 49x42 cm
Eva Grytt, svensk bildkonstnär född 1946.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juli 2018
kl 18:01:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/6 20:15:08
1
350 kr
30/6 20:34:06
2
350 kr
30/6 20:34:07
1
350 kr (Budbetjänt)
30/6 20:35:05
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga etat ii etsning etsningar eva grytt grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:16
-
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:26
-
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04
-
5051 Etsning
Hans Verduijn (f. 1946), Sverige. Signerad, fågel,..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:11
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:10
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:58
*
Eva Grytt
Eva Grytt, svensk bildkonstnär född 1946.
Läs om budbetjänten
nr 1192 2118
Eva Grytt
(f. 1946), Sverige
Etsning, EA-upplaga, Etat II, bladets mått: 49x42 cm
Eva Grytt, svensk bildkonstnär född 1946.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 juli 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/6 20:15:08 | 1 | 350 kr |
30/6 20:34:06 | 2 | 350 kr |
30/6 20:34:07 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
30/6 20:35:05 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga etat ii etsning etsningar eva grytt grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:16 -
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:26 -
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04
-
5051 Etsning
Hans Verduijn (f. 1946), Sverige. Signerad, fågel,..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:11 -
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:10 -
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:58